The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets

  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets розташовані приблизно за 25 хвилин ходьби від Норт-Лейна і мають Wi-Fi як для бізнесу, так і для відпочинку. Апартаменти розташовані за 1.6 км від залізничного вокзалу Brighton та за кілька хвилин ходьби від автовокзалу Norfolk Square.

У The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets відкривається вид на море та мають вітальню. Відвідувачам сподобається комфорт ванної кімнати з феном і банними рушниками в апартаментах.

Повністю обладнана кухня, укомплектована зручностями такими, як обідній стіл, оснащена холодильником і духовкою.

Їх першокласне розташування дають можливість швидко дістатися до оглядової вежі British Airways i360, що знаходиться на відстані 8 хвилин пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets
Hyacinth Apartments - Central Luxury Brighton
Ціна лише для моб. пристроїв

Hyacinth Apartments - Central Luxury Brighton

8.1
Дуже Добре 40 відгуків
130 м від помешкання
USD 227 USD 204
за ніч
The Brighton Hideaway
Ціна лише для моб. пристроїв

The Brighton Hideaway

9.4
Блискуче 121 відгук
137 м від помешкання
USD 222 USD 200
за ніч
Spacious Sillwood Street - Brighton
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacious Sillwood Street - Brighton

149 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон гатвік Аеропорт
    44 км

    Залізничні вокзали

    Brighton railway station
    1.3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • ❓
      У квартирі The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • ❓
      Квартира The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Brighton розташований за 1.6 км від квартири The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон гатвік Аеропорт
    44 км

    Залізничні вокзали

    Brighton railway station
    1.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    The Apartment At Waterloo Sea View By Brighton Holiday Lets

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити